Zniżki do restauracji jako sposób motywacji pracowników

Coraz więcej firm decyduje się na dostarczanie pracownikom pozapłacowych świadczeń motywacyjnych w formie karnetów na siłownie, dużych zniżek do restauracji czy możliwości odbycia kursów językowych. Pracodawcy, którzy zapewniają takie usługi wiedzą, że służy to zdobywaniu lojalności pracowników i budowaniu z nimi trwałych więzi. Wszystkie te benefity sprawiają, że firma zyskuje zadowolonego i wypoczętego pracownika.

Duże zniżki do restauracji zwykle obejmuje modne lokale, które serwuje różne rodzaje dań. Dzięki temu pracownik ma swobodę wyboru ulubionego ciepłego posiłku i może zintegrować się ze współpracownikami. Każdy pracodawca, który oferuje duże zniżki do restauracji wie, że relaks i smaczny posiłek dostarczają energii niezbędnej w czasie wytężonej pracy. Pozapłacowe usługi oferowane przez pracodawców są niezwykle cenione.

Przykładowy program żywieniowy

Na dużych zniżkach do restauracji opiera się  popularny program MultiLunch oferowany przez firmę Nowe Benefity. W ramach programu działają Karta MultiLunch oraz Kupony MultiLunch. Pracownik, który uczestniczy w takim programie posiada identyfikator w postaci karty abonamentowej lub kuponu żywieniowego. Dzięki temu pracodawca zapewnia mu swobodny dostęp do zróżnicowanych usług gastronomicznych. Dzięki tego rodzaju programom żywieniowym pracownicy mogą jadać w wybranych miejscach w czasie godzin pracy w dni robocze.

Lista lokali gastronomicznych

W Internecie możemy odnaleźć bez problemu wyszukiwarkę lokali gastronomicznych objętych programem. Firma Nowe Benefity wciąż poszerza swoją ofertę dużych zniżek do restauracji.  Dzięki stronie internetowej sam możesz zgłosić propozycję objęcia programem restauracji  lub kawiarni, którą bardzo lubisz. Kryteria wyszukiwania lokali na stronie kartamultilunch.pl , to województwo, miasto oraz rodzaj kuchni. Pracownicy mogą wybrać dania europejskie,  tradycyjną polską kuchnię, popularne dania azjatyckie, meksykańskie lub znane posiłki amerykańskie.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.